بررسی جزئیات فیفا21

بررسی جزئیات فیفا21

بررسی جزئیات فیفا21

بررسی جزئیات فیفا 21

بالاخره بعد از گفت و شنود های مختلف الکترونیک آرتز اطلاعات جدیدترین نسخه فیفا پرده برداشت. در این مقاله قصد داریم شما رو با جزئیات FIFA21 مطلع کنیم. پس با تاپ گیمینگ همراه باشید. 

با وجود شرایط پیش آمده که کونامی اعلام کرده امسال قرار نیست نسخه جداگونه برای بازی PES 2021 ارائه بدهد و از طریق یک آپدیت روی نسخه PES 20 با قیمت حدود 40 دلار بازی در دسترس قرار می گیرد. EA فرصت را غنیمت شمرد و نسخه کامل تر و بهبود یافته تری نسبت به فیفا 20 معرفی کرد. 

 

بررسی جزئیات فیفا21

جزئیات فیفا 21 عکس روی جلد  

در ابتدا قرار بود نیمار ستاره برزیلی کاور فیفا 21 را پوشش دهد اما بخاطر شرایطی که در پشت پرده برای او پیش آمد مجبور شد به الکترونیک آرتز پاسخ منفی بدهد و همانطور که از تریلر معرفی بازی پیش بینی می شد کاندیدای بعدی یعنی کیلیان امباپه را انتخاب کند. این بازیکن 20 ساله ی پاری سن ژرمن که جام جهانی فیفا را تجربه کرده، گلهای پیروزی به ثبت رسانده و عناوین قهرمانی مختلفی در لیگ بدست آورده و در بیست سالگی عنوان بهترین بازیکن لیگ دسته 1 را کسب کرده است. در صورتی که تنها 4 سال از زندگی حرفه ای او می گذرد پس حق اوست که روی کاور فیفا 21 قرار بگیرد. 

بررسی جزئیات فیفا21

زمان انتشار و تفاوت نسخه های مختلف 

تاریخ رسمی انتشار بازی فیفا 21 18 مهر ماه می باشد که اگر می خواهید از مزایای پیش خرید بهره مند شوید همین الان پیش خرید بازی فیفا21 را انجام دهید. 

بازی فیفا21 در سه نسخه ی استاندارد، چمپیون و آلتیمیت برای رایانه بر روی استیم و اوریجین عرضه می شود. در واقع از نظر محتوایی هیچ تفاوتی ندارند بلکه تفاوت در مزایای پیش خرید آنهاست. 

 

موشکافی فیفا21 

در بخش بعد به بررسی جزئیات کریر مود (Career Mode)، آلتیمیت تیم و ولتا پرداخته شده است.  

بررسی جزئیات فیفا21

جزئیات فیفا 21 بخش کریر مود:

در این بخش شما هدایت تیم مورد نظر را در دست می گیرید و هر لحظه از ماجراهای تیم مانند مسابقات، تمرینات و نقل و انتقالات به تصمیمات شما بستگی دارد. همانطور که در تریلر این بخش عنوان شد موارد جدیدی اضافه شده تا به شما امکان کنترل بیشتر برای پیشرفت سریعتر را بدهد. 

 قابلیت Interact Match SIM:

با این قابلیت می توانید در صورتی که اتفاقات غیرمنتظره مثل نتیجه بد در حال رقم خوردن بود بازی را در دست بگیرید و تعویض دلخواه و ترکیب را تغییر دهید تا نتیجه را به نفع خودتان تغییر دهید. 

قابلیت سیستم رشد و پیشرفت بازیکن:

در نسخه جدید می توانید با یک برنامه تمرینی مناسب موقعیت و پست جدید را به بازیکن بدهید برای مثال پست مدافع را به وینگر راست تغییر دهید.

ویژگی تمرینات فعال:

با یک سیستم آموزش فعال، شفافیت را افزایش دهید به شما امکان می دهد جلسات تمرینی گروهی را تنظیم کنید تا احتمال اینکه مهاجمان شما فرصت های بزرگی را از دست می دهند یا مدافعان تکل های اساسی را ایجاد می کنند که تفاوت بین برد و باخت را ایجاد می کند. 

ویژگی برنامه آموزشی (SCHEDULE PLANNING):

تیم خود را با یک سیستم مدیریت فعالیت جدید برنامه ریزی کنید. در طول هفته تصمیم بگیرید که چه زمانی باید تمرین کنید و چه وقت استراحت کنید، چون با این کار بین روحیه و تناسب اندام بازیکنان تعادل ایجاد می کنید و همین موجب می شود تیم شما با بیشترین قوا به مسابقه برود. 

تقویت هوش مصنوعی:

بهبود هوش مصنوعی در عکس العمل بازیکنان حریف در موقع دفاع و حمله نشان می دهد. سیستم های جدید تصمیم گیری آگاهانه تر در زمینه علامت گذاری، برخورد ،پاس و دریبل را ایجاد می کنند تا در هر مسابقه چالش های بیشتری به شما ارائه دهند. 

نقل و انتقالات هوشمند:

روش های جدیدی را برای جذب بازیکنان در اختیار تیم های انسانی و تحت کنترل هوش مصنوعی قرار می دهد. برای اطمینان از استعداد جدید تیم خود، پیشنهادات برای خرید قرضی را با هزینه های انتقال در آینده ارائه دهید و هنگامی که به دنبال تقویت تیم خود در هر پنجره نقل و انتقالات هستید، به پیشنهادات مبادله بازیکن که توسط سایر باشگاه ها از طریق هوش مصنوعی آغاز شده است، پاسخ دهید.  

بررسی جزئیات فیفا21

جزئیات فیفا 21 بخش آلتیمیت تیم:

در حال حاضر اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما به گفته ی EA امسال FUT 21 از لحاظ محتوایی توسعه بیشتری پیدا کرده و با اضافه شدن ویژگی جدید Co-Op بازیکنان می توانند به همراه دوست خود بخش هایی مثل دیویژن رایولز را تجربه کنند و برای بدست آوردن امتیازات تلاش کنند. حذف بخش های مختلف آیتم های فیتنس باعث کنترل ساده تر باشگاه می شود در واقع می توانید زمان بیشتری را روی بازی صرف کنید و زمان کمتری را برای مدیریت اختصاص دهید. ساموئل اتوئو، اریک کانتونا، پیترچک، اشلی کول، فیلیپ لام، فرنس پاسکاس، شوان اشتایگر، ژاوی و … 100 نفر از بهترین فوتبالیست های جهان به عنوان آیکان در FUT 100 معرفی شده اند. 

بررسی جزئیات فیفا21

جزئیات فیفا 21 بخش ولتا:

بخش ولتا یا فوتبال خیابانی از FIFA 98 کنار گذاشته شده بود و در فیفا 20 دوباره به بخش های فیفا اضافه شد و در نسخه امسال به کمک ویژگی Volta Squads شاهد آنلاین شدن این بخش و امکان تشکیل یک تیم 4 نفره با دوستان خود یا بازیکنان تصادفی خواهید بود در رقابت های 5 در برابر 5 مسابقه دهید. شما نیز می توانید از طریق ویژگی جدید Volta Stadium Hub با سایر دوستان خود در ارتباط باشید و آواتار خود را بیشتر از قبل سفارشی کنید. در حالت جدید Featured Battles بعضی از مشهورترین بازیکنان از دنیای فوتبال را به ولتا اسکواد جذب کنید و با کمک هوش مصنوعی بهبود یافته در برابر آنها بازی کنید. 

با یک پیشینه قوی در سری فیفا، در فیفا 21 با بیش از 17000 بازیکن، بیش از 700 تیم در کنار بیش از 190 استادیوم و 30 لیگ برتر بازی کنید که واقعی ترین تجربه در نتظار شماست. FIFA 21 تنها مکانی است که می توانید به بزرگترین رقابتهای جهان از جمله لیگ قهرمانان یوفا، لیگ اروپا یوفا، CONMEBOL لیبرتادورس، CONMEBOL سودامریکانا، لیگ برتر، بوندسلیگا و لالیگا سانتاندر دسترسی منحصر به فرد را تجربه کنید.