چطور Merry Minty Pickaxe رو رایگان بگیریم؟

دریافت کد Merry Minty Pickaxe

چطور Merry Minty Pickaxe رو رایگان بگیریم؟

دریافت کد Merry Minty Pickaxe

لوازم نمایشی جدید فصلی بازی Fortnite به نام Merry Minty Pickaxe ابزاری است که بازیکنان به طرز عجیبی در جستجوی یافتن آن هستند و میخواهند بدانند چیست و چه ویژگی هایی دارد. اولین بار در هفته گذشته توسط داده های اطلاعاتی کشف شد که تبری مری مینتی پیک اکس در بازی موجود نیست بنابراین به جستجوی خود در محیط بازی پایان بدهید. 

انتشار رسمی جزئیات Merry Minty

در یک پست وبلاگی توسط اپیک گیمز جزئیات Merry Minty Pickaxe را به تفصیل منتشر شده است. این ابزار مانند سایر لوازم نمایشی بازی نیست که از طریق مارکت بازی خریداری شود بلکه فقط با خرید کالا های فیزیکی مربوط به بازی فورتنایت مانند اکشن فیگور، جاکلیدی، فانکو پاپ از فروشگاه های (خرده فروشان) منتخب در ایالات متحده، فرانسه، آلمان، انگلستان در دسترس است و متاسفانه برای ما ایرانیان این امکان در دسترس نیست. 

در حال حاضر، فروشگاه گیم استاپ (Gamestop) تنها خرده فروشی است که بازیکنان توانسته اند کد Merry Minty را دریافت کنند اما این ممکن است در خرده فروش های دیگر مانند بست بای (BestBuy)، والمارت (Walmart) و غیره مشاهده کنیم. 

همانطور که در بالا گفته شد، تا این لحظه فقط فروشگاه گیم استاپ در ازای خرید متعلقات فیزیکی بازی فورتنایت کد تبر مری مینتی را به شما هدیه می دهد. اگر در کانال ها و صفحات اینستاگرام یا توئیتر پیشنهادهایی برای دریافت کد دیدید ما توجه به این پیشنهاد ها را توصیه نمی کنیم مگر اینکه اطمینان حاصل کنید. 

راه دریافت کد Merry Minty Pickaxe

برای ما کاربران ایرانی سی دی کی اورجینال Merry Minty Pickaxe بصورت پولی در فروشگاه تاپ گیمینگ با قیمت منصفانه آماده فروش است.  

نظرات (1)

امیر

مینتی